V pražských Jinonicích v areálu Waltrovka, objekt Avionika jsme se podíleli na kompletním vybavení kanceláří pro MVV Energy a.s., navrhovaných architekty z ateliéru Heyworth studio. V úzké spolupráci s paní architektkou Evou Heyworth jsme dodali vybavení od recepce přes kanceláře, jednací místnosti až po celou kuchyni. Některé prvky byly zhotoveny na míru. Dostatek kancelářského prostoru firmě umožňuje praktické rozšíření pracovních míst, a to bez omezení komfortu pro zaměstnance. Moderní nábytek a doplňky dávají firmě i moderní tvář.
Návrh na realizaci bytu byl zpracován architektonickým studiem archicraft. Studio Punto Design ruku v ruce s architekty navrhlo do interiéru stylovou sedací soupravu Peanut B a stolek Voilá od značky Bonaldo.
Roubenka v moderním stylu se nachází v Jizerských horách. Pro zařízení interiéru byl vybrán dřevěný materiál. Roubenka je přizpůsobena k víkendovému odpočinku i dlouhodobému bydlení.
Apartmán v podobě hausbotu se pohupuje v Praze - Libni s krásným výhledem na řeku a okolí. Zařízen je v moderním stylu díky nábytku a doplňkům z Punto Design. Hausboat slouží ke krátkodobému pronájmu.
Na realizaci bytu pracovali architekti z ateliéru Archicraft.
Byt situovaný v jedné z nejprogresivněji rostoucích čtvrtí Prahy – Karlíně skýtá jedinečné místo k bydlení. Přestože díky tmavšímu barevnému ladění evokuje spíše staromládenecký byt, obsahuje i několik jemnějších prvků, jako je například ne zcela běžné použití zelené stěny. Samostatný přímý výstup z výtahu jistě ocení každý návštěvník, stejně tak i úchvatný výhled na Prahu ze slunné střešní terasy.
Mládenecký byt v centru Prahy na Vinohradech byl realizován studiem Punto Design jako komplexní zakázka na míru. Vybrali jsme decentní barevné kombinace s různými barevnými akcenty v každém pokoji. Byt jsme vybavili moderním nábytkem a doplňky. Zázemí kuchyně se samostatnou jídelnou zaručuje dostatek prostoru pro stolování i kuchařské kreace. Vedle ní obývací pokoj poslouží k poměrně velkorysému večírku s přáteli, anebo k relaxaci a odpočinku s partnerkou. Ložnice zdůraznila vzdušnost, i když plní i funkci hlavního úložného prostoru.
Byt s krásným výhledem na Prahu je určen pro krátkodobé pronájmy. Provedená změna vybavení pomohla k výraznému nárůstu v obsazenosti i ceně pronájmu. V interiéru jsou použity produkty značek vyšší střední třídy, jejichž kvalitní materiály a moderní tvarosloví dolaďuje mix výrazných barevných doplňků.
Lidé hledají bydlení prostorné, dynamické, splňující nejvyšší nároky na moderní životní styl a použití moderních technologií, ale zároveň útulné a doplněné duchem místa.
Vnitřní členění a původní interiér po čase dožil a majitelé se rozhodli pro jeho zásadní úpravy. Ing. arch. Eva Heyworth navrhla řešení, které domu vdechlo nový život a nadčasový design v produkční spolupráci s Punto Design.