Pro ty, kteří chtějí vytvořit malé domácí studio nebo domácí kancelář, je Desk se svými zaoblenými tvary a kombinací dřevo - kov ideálním řešením. Díky nesčetné kombinaci barev se skvěle hodí i do dětského pokoje. Skladování a funkčnost zajišťuje zásuvkový díl s horní odkládací plochou, kterou lze vybavit i ochranným sklem.
Konferenční stolky Harpe jsou nejen ozdobou obývacího pokoje, ale i praktickými odkládacími plochami, které samostatně nebo v kombinaci elegantně zkrášlí obývací prostor. Kolekce konferenčních stolků Harpe je inspirována strunami harfy, od které dostaly svůj název.
Hlavním rysem stolu Flame jsou jeho harmonické tvary a lehké, vlnité objemy. Forma a funkce jsou u tohoto stolu dokonale vyjádřeny: rozsáhlé možnosti přizpůsobení vám umožní sestavit ho podle vašeho vkusu, potřeb a nálady okolního prostoru.
Inovativní podnoží dodává stolu Bridge-U moderní a originální design. Deska z masivního dřeva se dodává v pevné a výsuvné verzi, které jsou k dispozici v různých velikostech. Jasné a základní linie pro dvě poloviční základny, které vypadají jako dva obrácené příhradové mosty, odtud jeho název.
Do rodiny stolů Zenith patří jednoduché a praktické kuchyňské a jídelní stoly i do těch nejmenších místností. Stoly mají lakované ocelové nohy a desky z lamina či kompaktu více dekorů.
Stolky, které Vás nadchnou svou nadčasovou elegancí a jednoduchým designem. Díky rozmanitosti materiálů a povrchových úprav se hodí do každého obývacího pokoje či ložnice.
Slot je ztělesněním rozsáhlého formálního a technologického výzkumu, který byl vždy základem produktů Bonaldo. Designér Giuseppe Viganò pro tuto kolekci čerpá inspiraci ze světa geometrie, ze kterého si vypůjčil různé tvary a sladil je v jediném designu.
Tento pevný stůl, vyznačující se harmonickou elegancí, kombinuje masivní dřevěnou základnu, která je k dispozici ve dvou různých povrchových úpravách s oválnou nebo kulatou deskou s různými povrchovými úpravami z mramoru, skla nebo keramiky.
Nemu není jen konferenční stolek, je to živý předmět. Jeho texturovaná skleněná deska má na rubové straně nepravidelný povrch získaný odléváním roztaveného skla, což vytváří ručně vyráběný efekt typický pro umělecké výtvory vyrobené ve sklářských pecích v Muranu.
Samostatně, ve dvou nebo ve třech, odkládací stolky Trio generují mnoho různých kombinací barev a rozměrů, podle potřeby nebo náhlé inspirace.
Lakovaná kovová základna se setkává s deskou ze dřeva a dává život kolekci stolů s výraznou osobností a všestranností v prostředí, od domova až po smluvní prostory.
Ikonický konferenční stolek Piktor, vyjadřující svým tvarem filozofii firmy Sovet a zručné ruční postupy, je nyní navržen v nových skleněných a keramických povrchových úpravách, které zvýrazňují jeho základní linie v obytných prostorech.