Možnost upevnit moderní modulární knihovnu Roll ke stropu i ke stěně z ní dělá zařizovací prvek, který lze instalovat i do středu místnosti a rozdělit ji na dva prostory.
Myšlenkou těchto polic je hraní si s tvary a skládání různých modulů vedle sebe za účelem vytvoření různých vizuálních efektů. Knihovny Dogma jsou navrženy kolem základního prvku, a to sloupků ve tvaru slzy, které mění vizuální vnímání.
Díky své modularitě umožňují komody Cabaret různá řešení pokud jde o rozměry a konfigurace: s otevřenou přihrádkou uprostřed nebo mimo střed, se zásuvkami, s dvířky ...
Domino Giro vytváří neobvyklou přítomnost v domácnosti, která je ještě originálnější dle zvolených kombinací. Dynamické a neobvyklé Domino Giro se vyznačuje stohováním jednotlivých prvků.
Domino Clino je design koncipovaný tak, aby vytvářel ty nejrozmanitější kompozice, přinášející svou výraznou přítomnost do jakéhokoli prostoru ve hře rozložených objemů a geometrií.
Komoda Dune značky Bonaldo má kreativní tvar. Oblé linie působí velice elegantně, ne však stroze a chladně. Komoda Dune může být krásným doplňkem ložnicí, obývacích pokojů i kanceláří.
Komoda s asymetrickým řezem dvířek, která zaujme svou elegancí i moderním stylem.
Originální policový systém, který se poddá Vaším potřebám. Díky modernímu zpracování můžete s každou policí otočit o 360 stupňů a je jen na Vás, jak si s tím pohrajete.
Komoda s asymetrickými otvory pro otevírání. Neokoukaný vzhled zaručí vašemu bytu nádech moderny a elegance. Komoda se skládá ze čtyř výsuvných zásuvek.
efektní designová knihovna
Tato originální designová knihovna je sama o sobě výrazným solitérem a wow efekt se ještě posílí hrou se světlem a průhledy. Stačí ji postavit před výraznou tapetu, okno nebo jiný zdroj světla.
Hrátky s optikou a výrazné vzory nebrání praktickému užití komody. Designový vzhled ukrývá klasickou komodu s asymetrickými dvířky, kde uložíte vše, co potřebujete.
Samostatné boxy na zeď, které fungují jako originální police. Tenký plech umí být velmi nenápadný a ve výrazných barvách zase nepřehlédnutelný.