Křeslo Eben, vyrobené z přírodního nebo uhlově šedého jasanového dřeva a tkaného přírodního ratanu, má skromný a útulný design, který se vyznačuje měkce zakřiveným opěradlem.
Látkou nebo kůží potažený rám se štíhlými kovovými nohami ladí s polštáři a opěradly v různých velikostech a vytváří vizuálně lehký, ale střídmý celek. Lehkost souboru je dále zdůrazněna štíhlým, minimálním tvarem kovových nohou, které jsou k dispozici v různých barvách.
Svými ostrými, symetrickými liniemi vdechne pohovka Sheridan každé místnosti pocit stability a rovnováhy. Lichoběžníkové opěradlo a loketní opěrka potažené odnímatelnou látkou nebo kůží jsou sladěné se sedadlem s posuvnými polštáři.
Důkladnost objemů, uklidňující formální a architektonický výraz je stylistickým „monogramem“ této kolekce, zatímco estetická pozornost – vyznačující se záhyby, které zvýrazňují různé geometrie – je vyjádřením skutečných hodnot dosažených vysokými standardy ručně vyráběné kvality.
Pohovka Saddle, navržená tak, aby nabízela nejvyšší úroveň elegance, vyniká svým moderním a funkčním stylem. Díky opěrkám a područkám ve tvaru vany, které připomínají tvar sedla, a polstrovanému sedáku je tato pohovka příjemně měkká.
Křeslo Colibrì vypadá jako lehké, ale zároveň působí impozantně v prostoru. Toto křeslo má velkorysý sedák, který pohodlně uvítá své hosty a obepíná je svým velkým opěradlem.
Měkké a uklidňující, elegantní a královské, jemně spočívající na kovové podložce. Kontrast mezi zakřiveným sedákem a opěradlem a ostrou základnou ve tvaru kříže je velmi příjemný.
Formální, jednoduché a rafinované. Umírněné linie a minimalistický, elegantní design. Angel okouzlí svými krejčovskými detaily a nekonečnými možnostmi aranžmá.
Rozkládací sofá Mark se vyznačuje štíhlými područkami a harmonií tvarů, které z něj dělají dokonalý kus nábytku pro všechny milovníky designu.
Čekací a jednací křeslo Kosa má ocelový vnitřní rám s výplní ze za studena zpracovaných ohnivzdorných polyuretanových pryskyřic. Křeslo má prošíváný zádový opěrák a může být čalouněno látkou nebo kůží mnoha odstínů.
Lounge křeslo, které prošlo famózní proměnou. Při navrhování křesla Maggiolina v roce 1947 Zanuso experimentoval se zcela novým konstrukčním systémem koncipovaným pro sériovou průmyslovou výrobu a vzdal se tradičního pojetí křesla s rámem vyrobeným řemeslnými technikami.
Rito má lehkou kovovou tyčovou konstrukci s čistými liniemi, které kontrastují s měkkými, velkoryse dimenzovanými polštáři, které tomuto modelu dodávají elegantní a útulný designový vzhled.