Charakteristickými rysy Nest jsou zakulacené polstrované čelo, které usnadňuje správné držení těla při čtení nebo sledování televize, a řada jemných detailů. Díky své transverzální osobnosti a kompaktním rozměrům se Nest krásně vejde do každé ložnice.
Inspirace minulostí, ale současná funkčnost pro příležitostné stolky Iris s deskou z lakovaného nebo dýhovaného dřeva nebo z keramiky se zaoblenou hranou. Základna je z litého hliníku.
Lotus, všestranné malé stolky s vintage příchutí dostupné s kulatou deskou z lakovaného nebo dýhovaného dřeva nebo z keramiky se zaoblenou hranou. Základna je vyrobena z lakovaného kovu v úžasných kovových barvách.
Kulatý stůl Bistrot s deskou o průměru 140 cm je vhodný pro mnoho různých situací, vždy s dokonalým vzhledem. Stůl má tvarované nohy z masivního jasanu, zkosené pro podporu různých typů desek.
Díky své modularitě umožňují komody Cabaret různá řešení pokud jde o rozměry a konfigurace: s otevřenou přihrádkou uprostřed nebo mimo střed, se zásuvkami, s dvířky ...
Židle Eva spojuje zavinovací linie s dynamickou všestranností použití. Pevně a pohodlně Vás obejme, jako ten nejlepší přítel.
Stůl Obi dosahuje díky pečlivě navržené geometrii výrazu vysoké propracovanosti jako skutečná hvězda místnosti.
Domino Giro vytváří neobvyklou přítomnost v domácnosti, která je ještě originálnější dle zvolených kombinací. Dynamické a neobvyklé Domino Giro se vyznačuje stohováním jednotlivých prvků.
Domino Clino je design koncipovaný tak, aby vytvářel ty nejrozmanitější kompozice, přinášející svou výraznou přítomnost do jakéhokoli prostoru ve hře rozložených objemů a geometrií.
Variabilní kompozice skříněk a poliček na míru z velmi kvalitních materiálů.
Elegantní nástěnné kompozice z kvalitních materiálů a s praktickým využitím.