Estetická přitažlivost kolekce se vyznačuje vertikální projekcí hliníkových dvířek, které přesahují výšku pracovní desky a dolů, aby zakryly lištu. Uspořádání se zapuštěnou deskou, která ohraničuje a vymezuje pracovní plochu, vytváří prvky extrémní čistoty a čistého objemu.
Design otevíracího profilu je prvkem, který M2 Linea nejvíce odlišuje. Prvek, který lze uspořádat vertikálně i horizontálně a který umožňuje nekonečné grafické a chromatické kombinace, čímž nabízí další nápady pro personalizaci kompozice.
Kuchyně z kolekce M2 Goccia s efektem lehkosti a zavěšení, jež působí úchopová gola lišta mezi spodními skříňkami a pracovní deskou, která je jedním ze znaků, jež nejvíce charakterizují styl Meson’s.
Klasicky uklidňující tvar čela nabízí rovnováhu a jemnou harmonii. Lineární a vyvážená postel Blo 84 má minimalistický design s lineární výškou hlavy 84 cm.
Kolekce Tuile, navržená Patrickem Norguetem, získala svůj název podle tradiční francouzské sušenky, protože je úzká s klenutým tvarem jako opěradlo těchto čalouněných předmětů.
Stolky, které Vás nadchnou svou nadčasovou elegancí a jednoduchým designem. Díky rozmanitosti materiálů a povrchových úprav se hodí do každého obývacího pokoje či ložnice.
Pohovka Saddle, navržená tak, aby nabízela nejvyšší úroveň elegance, vyniká svým moderním a funkčním stylem. Díky opěrkám a područkám ve tvaru vany, které připomínají tvar sedla, a polstrovanému sedáku je tato pohovka příjemně měkká.
Rozkládací sofa Madison je synonymem pro geometrický design, moderní, snadno čistitelné látky a pečlivé povrchové úpravy. Navrženo pro rušné domácnosti, lze jej upravit podle požadavků.
Youniverse je postel, která staví uživatele do středu vesmíru snů, a to i s otevřenýma očima. Konstrukce přispívá k vizuálnímu efektu velkého pohodlí: Youniverse je manželská postel se zasněným, romantickým charakterem, která ponechává maximum prostoru uživateli a jeho snům.
Křeslo Colibrì vypadá jako lehké, ale zároveň působí impozantně v prostoru. Toto křeslo má velkorysý sedák, který pohodlně uvítá své hosty a obepíná je svým velkým opěradlem.
Slot je ztělesněním rozsáhlého formálního a technologického výzkumu, který byl vždy základem produktů Bonaldo. Designér Giuseppe Viganò pro tuto kolekci čerpá inspiraci ze světa geometrie, ze kterého si vypůjčil různé tvary a sladil je v jediném designu.
Tento pevný stůl, vyznačující se harmonickou elegancí, kombinuje masivní dřevěnou základnu, která je k dispozici ve dvou různých povrchových úpravách s oválnou nebo kulatou deskou s různými povrchovými úpravami z mramoru, skla nebo keramiky.